Link projekt SK na Betonárskych dňoch 2018

Listopad 13, 2018

Tohtoročné Betonárske dni v Bratislave boli opäť s aktívnou účasťou spoločnosti Link projekt

Zobrazit celý příspěvek

Kdo si hraje, nezlobí

Květen 25, 2018

Nejenom prací živ je člověk. Abychom mohli odvádět dobrou práci a aby pod rukama našich projektantů vznikaly samé kvalitní mostní projekty, je potřeba se starat i o pohodu fyzickou i duševní a posilovat týmového ducha. Toho všeho jsme si užili při letošní předprázdninové párty na brněnské přehradě.

Zobrazit celý příspěvek

Obchvat Brezna stále v pozornosti odborných médií

Květen 25, 2018

Výstavba obchvatu Brezna na Slovensku je stále v centru pozornosti odborné i laické veřejnosti. Máme radost z toho, že se můžeme chlubit autorstvím projektů mostů a lávek, které jsou součástí 1. etapy stavby.

Zobrazit celý příspěvek

Odborná přednáška o obchvatu Brezna s naší účastí

Duben 13, 2018

V úterý 17. dubna 2018 se pořádá Slovenská komora stavebných inžinierov B banské Bystrici odbornou přednášku na téma „Mostné objekty a oporné múry na stavbe I/66 Obchvat Brezna I. etapa“
A protože projektová dokumentace těchto mostních objektů vznikala v kancelářích Link projektu, jsme rádi, že hlavním přednášejícím je náš kolega Ing. Martin Kollár z Banskobystrického Link projektu SK.

Zobrazit celý příspěvek

PF 2018

Prosinec 22, 2017

Vážení obchodní partneři a přátelé. Přejeme vám všem krásné a veselé Vánoce a šťastný, pohodový a úspěšný rok 2018.

Zobrazit celý příspěvek

S Mikulášem na ledě

Prosinec 12, 2017

Protože jsem byli celý rok hodní, tak i k nám do Link projektu přišel Mikuláš.

Zobrazit celý příspěvek

Napsali o nás – tentokrát na stránkách Silnice-Železnice 4/2017

Říjen 9, 2017

V aktuálním říjnovém vydání (4/2017) prestižního oborového časopisu Silnice železnice vydavatelství KONSTRUKCE Media byl publikován článek našeho kolegy Martina Kollára ze slovenské pobočky Link projektu o stavbě I. etapy obchvatu Brezna, kde jsme projektovali mostní objekty.

Zobrazit celý příspěvek

Získali jsme certifikaci pro bezpečnost práce

Červen 29, 2017

Rozšířili jsme úspěšně certifikovaný systém řízení o oblast managementu bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci podle normy OHSAS 18001:2008

Zobrazit celý příspěvek

Projektovali jsme druhý nejdelší most na slovenské D1

Květen 6, 2017

Stavba dálničního mostu u Ružomberoku na Slovensku budí svými parametry právem pozornost. A tento „drobeček“ staví se podle našeho projektu.

Zobrazit celý příspěvek

Podpořili jsme soutěž baletních nadějí

Květen 2, 2017

Projektování mostů nás živí, ale budování pevných sociálních a společenských mostů nás posiluje. Proto rádi podporujeme vybrané charitativní, kulturní a společensky prospěšné regionální projekty. Jedním z nich byl i letošní už 3. ročník Mezinárodní amatérské baletní soutěže pro děti a mládež s názvem „Na špičkách“ Brno 2017.

Zobrazit celý příspěvek